Výhody Widerio

Okrem toho, že Widerio je váš obchodný partner, vďaka ktorému viete predávať vaše produkty miliónom zákazníkom na viacerých online trhoviskách už v priebehu 7 pracovných dní má aj mnohé ďalšie výhody.

Widerio stále rastie

Začínali sme v roku 2020 s prvými 5 dodavateľmi. Odvtedy sa naša kolekcia dodavateľov rozrástla na takmer 40 aktívne spolupracujúcich dodavateľov a stále napájame nových partnerov a tak im pomáhame rozširovať ich obchodný záber.

Widerio rozširuje spoluprácu s MALL GROUP

Začínali sme na slovenskom MALL.SK. V roku 2021 pribudlo napojenie produktov na MALL.CZ a v tomto roku otvoríme spoluprácu aj s MALL.HU Takto získate predaj Vašich produktov z jedného miesta na 3 EU trhy bez potreby riešiť zmluvy, logistiku, fakturáciu v jednotlivých krajinách. Všetko robíme za Vás.

Widerio sa rozširuje aj mimo MALL GROUP

Aby sme sa stali ešte viac zaujmavou voľbou pre Vaše obchodovanie na internete, rozširujeme možnosti predaja na najväčších marketplace platformách, ktoré operujú v EU regione. Štartujeme spoluprácu s AMAZON.DEKAUFLAND.DEALLEGRO.PLMERXU.COM a daľšie budú nasledovať.

Bez toho aby ste si museli zakladať pobočky, výdajné mieste alebo riešiť kuriérov možete predávať v 5 krajinách v rámci EÚ.

Náš technický tím zabezpečí všetky potrebné prepojenia na vaše účtovné a skladové systémy, aby ste mali čo najmenej práce s úvodným nastavením Widerio.

S Widerio platíte iba províziu z predaja konkrétnych produktov. Celé úvodné nastavenie je na nás, nepotrebujete teda vynaložiť dopredu žiadne investície. Bez fixných poplatkov.

Platíte až v momente, keď sa reálne váš produkt predá na online trhovisku. Zároveň je služba bez viazanosti a môžete ju kedykoľvek vypovedať. Doplniť text: „Bez toho aby ste si museli zakladať pobočky, výdajné mieste alebo riešiť kuriérov môžete predávať v 5 krajinách v rámci EÚ (SK, CZ, HU, PL, DE).

Riešime za Vás povinnosti vyplývajúce z EU legislatívy o obchodovaní, smernice o obaloch zamerané na harmonizáciu vnútroštátnych opatrení v oblasti obalov a nakladania s odpadmi z obalov, ako aj na zabezpečenie vysokej úrovne ochrany životného prostredia. Získate tak čas a energiu venovať sa vlastným aktivitám.

featured

Widerio, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Ostaňme v kontakte

Email: kontakt@widerio.com
Telefón: +421 907 982 767

Sídlo firmy
Hviezdoslalova 764/4,
900 31 Stupava

Fulfilment centrum
Železničná 1043,
900 31 Stupava